RONGTA BARCODE  LABEL WEIGHING SCALE RIS1100D/C
Price:
  +970 9 2333742 |   +970-599202402      info@mt2x.com   |       Sat - Thu  9:00 AM - 5:00 PM
NEEWER CA159 Double Super Clamp Mount with Magic Arm 10107165
Mac Mini M4
Mac Mini M4
https://mt.studio.ps/web/image/product.template/24093/image_1920?unique=a5231dc
Max Capacity
15kg(30kg)
Min Capacity
40g(100g)
Verification Scale Interval
2/5g (5/10g)
Display
Two Line LCD 96*32 dot matrix display
Weight digit :5 digit;
Unit price digit :8digit;
Total price digit:8digit.
Keyboard
Type:Mylar Button
Number :140 buttons(28 function keys ,112*2  hot keys )
Data Storage
Store 10000PLU,can set at most 224 hotkeys
Printing Speed
90mm/s
Interface
SE、WSE
Power Supply
AC 100~240V, 50/60Hz
Dimension (LxWxH)
453mm×372mm×560mm
Weight
8.96kg
Label Paper Size
Width:30~60mm
Maximum outer diameter:100mm,
Maximum inner Diameter :28mm