Samsung Neo QLED TV QE75QN85DBTXSQ (75" Neo QLED display, 4K resolution, NQ4 AI Gen2 processor, 120Hz refresh rate, Neo Quantum HDR, Dolby Atmos sound, OTS Lite audio, FreeSync Premium Pro, Carbon Silver slim design, SmartThings & AirPlay support)
Price:
  +970 9 2333742 |   +970-599202402      info@mt2x.com   |       Sat - Thu  9:00 AM - 5:00 PM
NEEWER LP-E17 2-Pack LP-E17 Replacement Battery and Dual USB Charger for Canon 10093319
https://mt.studio.ps/web/image/product.template/4640/image_1920?unique=a5231dc
75” Neo QLED Display (4K UHD, 3840 x 2160) NQ4 AI Gen2 Processor + Quantum Matrix Technology Neo Quantum HDR + HDR10+ (Adaptive/Gaming) Dolby Atmos + OTS Lite + 40W Sound Output FreeSync Premium Pro + VRR + Super Ultra Wide Game View Tizen™ Smart TV OS with Bixby & Far-Field Voice Interaction SmartThings & Apple AirPlay Support Ambient Mode+ & Multi-View (2 videos) 4 HDMI Ports (4K 120Hz), 2 USB, LAN, Optical Audio VESA 400x400 Wall Mount Support Carbon Silver Slim Design with One Touch Hexagon Stand