Samsung Smart TV QE75LS03 (75" screen, 4K resolution, 120Hz refresh rate, Quantum Processor 4K, Dolby Atmos sound, Frame-style design, Matte Display, Art Mode, FreeSync Premium, 40W sound, SmartThings support)
Price:
  +970 9 2333742 |   +970-599202402      info@mt2x.com   |       Sat - Thu  9:00 AM - 5:00 PM
NEEWER LP-E17 2-Pack LP-E17 Replacement Battery and Dual USB Charger for Canon 10093319
https://mt.studio.ps/web/image/product.template/4659/image_1920?unique=a5231dc
75-inch 4K QLED Display: Experience brilliant clarity and vibrant colors on a large 100Hz display with a matte finish that reduces reflections for uninterrupted viewing. Quantum Processor 4K: Enhances picture quality, offering smooth motion and upscaling content to near-4K quality. Quantum HDR and HDR 10+: Discover richer details in every scene with Quantum HDR, providing greater depth and contrast. Dual LED & Wide Viewing Angle: Dual LED backlighting delivers enhanced contrast, while the wide viewing angle ensures every seat in the room has the perfect view. Motion Xcelerator 120Hz: Experience smoother, clearer motion in action-packed scenes with a 120Hz refresh rate.