Smart Interactive Whiteboard IFP Interactive Panel - (DTG-86-V100) 86" Multi-Touch Panel [ 4K ] - Android Build-in- 86" LED 4K panel (Input & Output: 4K/2K/FHD) - Android Build-in with Android 12 - V100 (8+128) - Eye Sight Protection Tempered Glass - Sound System 15 W x 2 - Remote Control, HDMI Cable, USB Cable - 20-Point touch - Hanshin IWB Software License
Price:
  +970 9 2333742 |   +970-599202402      info@mt2x.com   |       Sat - Thu  9:00 AM - 5:00 PM
Neewer 2-Pack 7 inches/180mm Soft White Diffuser Sock 10092980
https://mt.studio.ps/web/image/product.template/13591/image_1920?unique=a5231dc
DISPLAY Model No. DTG – 86″ Backlight TFT LCD with LED Back Light Display Aspect Ratio 16:9 Resolution 3840 x 2160 @ (4K UHD) Brightness 350 cd/m² Contrast Ratio 4000 : 1 Viewing Angle H: 178° / V: 178° (CR >/= 10) Response Time 8 ms (GTG) Supported Colors 1.07B Colors Display Orientation Landscape , 1.07B Colours TOUCH SYSTEM Interface USB x 2 Touch 40 Points High-Resolution Touch Glass 4mm Tempered Anti-Glare Glass Supported OS Windows 11/10 ; Mac ; Linux ; Android AUDIO Built-in Speakers 10W x 2 CONNECTIVITY Front I/O Android USB x 1, Windows USB x 1, Touch USB x 1, HDMI x 1 Rear I/O HDMI x 2, VGA x 1, USB 3.0 x 2, Ethernet x 1, Touch USB x 1 Audio 3.5mm Audio in / 3.5mm Audio Out / Optical Control RS-232C / Ethernet PHYSICAL SPECIFICATIONS Dimensions W1952 x H1153 x D89 mm Net Weight 73 kg VESA 800 x 400 mm Fan-less Design Yes OSD FUNCTIONS Language Multi Languages Source Auto Detect Function Yes OSD Key Lock Function Yes Freeze Screen Yes Blank Screen Yes POWER Power Supply Input 100 -240 V AC (50/60 Hz) Maximum Power Consumption ≤ 320W Stand By ≤ 0.5W ACCESSORIES INCLUDED Remote Control and Batteries, AC Power Cord, Touch Pen, Quick Start Guide, USB Cable, HDMI Cable